reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maluszki ( USG )

Naprawde śliczne ja mam tylko jedno zdjecie z 9 tygodnia przy drugim spotkaniu zabrakło papieru czy czegos tam wiec niesety nie małam co liczyc na cos...a teraz ide jutro wiec łodze sie ze jednak bede miala co do albumu włożyć :) a Wasze maluszki to takie już widać prawdziwe skarby takie już kształtne... duzie jak nie wiem :) oby własnie zdrowo nam sie chowały macie racje!!!!
 
reklama
ie siostra zeskanowała mi wreszcie nasze pierwsze zdjęcie:tak:
to był 7tydzień więc tylko było widać bąbelek,
z ostatniego usg nie dostałam zdjęcia bo się nie chciało wydrukować:angry: a tak bym pewnie siedziała i analizowała gdzie gin wypatrzył, że to chłopak:-D
wklejam pierwsze zdjęcie mojego Leonka wtedy zwanego bąblem;-)
 
dziewczynki piękne te wasze Dzieciaczki:-)
ja niestety nie mam zdjęcia z usg:-(,ale mam nadzieje ze końcem listopada na kolejnym usg, uda nam się dostać.Wtedy wkleje i wam pokaże:-)
 
Przedstawiam Wam Dziewczynki Naszego Synka Alanka :-)
Pierwsze to profil Alanka, drugie to buźka w 3D, trzecie to siusiaczek i jajeczka :tak: Prawda, że śliczny :-)??
 
Ale cudne zdjęcia. Ja po usg nie miałam takich ładnych zdjęć. Silka te twoje zdjęcia to pewnie 3d?
 
reklama
Do góry