reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy i dolegliwości... ;)

ataata a może twoj maluch ma po prostu czkawke;-) mialam tak z damianem w ciąży, a teraz moje malenstwo jest zdecydowanie spokojniejsze:tak:za dnia za to w nocy wariuje:tak:
 
reklama
viki31 moje w nocy też wariuje a w dzień tylko czasami..
Mam pytanko , czy macie bóle pleców, krzyża czy czegos takiego ??? Bo ja od kilku dni chodze cała połamana i nie wiem co robić:-( Nawet szyją nie moge obrucić:wściekła/y: nie wiem może to dlatego że nie spałam 2 miesiace na tej kanapie co teraz i poprostu w nocy jakos tak się narobiło że teraz jestem cała połamana:zawstydzona/y:
 
ataata a może twoj maluch ma po prostu czkawke;-) mialam tak z damianem w ciąży, a teraz moje malenstwo jest zdecydowanie spokojniejsze:tak:za dnia za to w nocy wariuje:tak:
viki nie nie to napewno nie czkawka, bo czkawka to by mi brzuch skakał co jakis czas równomiernie, a to jest cos takiego, że w ciągu np 3 sekund odczuwam takie megaszybkie ruchy całego maluszka, no tak jak mówie takjakby miał jakies wstrząsy i koniec. I tak pare razy dziennie:-D
 
doticzka, ból pleców to jedyny wielki minus ktory towarzyszy mi już od dłuzszego czasu, a przy damianie niestety nie mam mozliwosci polozyc sie wtedy kiedy moj organizm tego na serio potrzebuje.
najgorsze jest to ze jeszcze 3 miesiące a brzuszek bedzie stawał sie coraz większy , a wraz z nim bedzie rósł ból pleców...

ataata to ten twoj maluszek to niezły akrobata:-)
 
Hihi ja tak mialam z Witkiem w ciazy.Szalal niesamowicie w brzuchu i robil takie cyrki jak Twoje malenstwo Ataata.Ten synek znacznie spokojniejszy i mam nadzieje ,ze w zyciu tez taki bedzie;-):-D
Co do bolow w krzyzu to ja juz napewno dlugo nie moge siedziec w jednej pozycji bo plecki mnie strasznie zaczynaja bolec.
 
Czesc Dziewczyny :)
No moj urwisek jest jak Ataaty, caly czas sie rusza. Wczoraj caly dzien buszowal i sie krecil a i dzis juz od rana zaczyna...Chociaz nie wiem czy wogole spalo w nocy bo jak sie przebudzilam nad ranem to sie wiercil :-) Wczoraj jak siedzialam w pracy to normalnie smialam sie sama do siebie bo to takie slodkie uczucie :tak:

doticzka niestety na bol plecow nic nie da sie poradzic. Ja ostatnio nawet na pogotowiu bylam bo nie moglam ani sie wyprostowac ani sie zgiac to lekarz tylko pokiwal glowa i powiedzial ze nic mi nie zostalo jak tylko czekanie do porodu... Ale wiesz ja sie nie poddawalam i zaczelam cwiczyc na pilce (takiej dmuchanej) i pomaga. Slyszalam tez ze plywanie pomaga. Dla mnie narazie bole ustapily :tak:
Ale teraz mam problemy ze zgaga i takim dziwnym smakiem w ustach... ble.
 
Belka widze że masz podobne bóle plecow do mnie , bo ja też się nie moge czasem ruszyć ani obrócić do tyłu czy w bok. A możesz mi powiedzieć co to za piłka, jak ona wyglada i jakie ćwiczenia się na niej wykonuje?
 
reklama
Hej.
Ja niemam wogóle bulów pleców... jedynie mam problemy z brzucholkiem, ale to juz wiecie.
Ostatnimi czasy walcze ze zgagą cholernie cholerna, normalnie aż mi sie treści pokarmowe cofają no ale idzie przeżyc, przed chwilą obudził mnie ząb...:-( I teraz wiem już na 100% że to jednak ta nieszczęsna ósemka... bo juz mnie nie bolała i wczoraj przed snem coś mi do niej wlazło i zaczęłam ją tak porządnie szorować że aż mi krew poleciała, no i sobie ją rozdrażniłam... musze po Apap iśc bo znów mam hawaje...
Pozatym przedwczoraj miałam strasznie dziwny ból w okolicach pępka... takie kłucie całego pępka i naokoło,,,, nic nie pomagało nato, niemogłam sie ruszyć nawet bo każdy ruch to był ból... nie mowie o pozycji do zaśniecia...
No ale dzis poza zębem jest oki... narazie oki:tak:
 
Do góry