reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Ja tez powoli zaczyam zastanawiac sie nad wozkiem, generalnie podobaja mi sie bardziej jeden obok drugiego i biore pod uwage Implast spider ( tylko ze maly wybor kolorow i zaden jakos mnie nie przekonuje) ale bierzemy pod uwage rowniez Zomma.. tylko ze widzialam go tylko w necie- foteliki samochodowe maja jakis daszek? bo tego sie nie dopatrzylam :)
 
Chce kupic Twinstar.Fajny,lekki,fajny wzory mozna wybrac na zamowienie!My wybralismy w paseczki czerwono-granatowe:-)
Ma, pytanko do Was?Kiedy kupowalyscie wasze wozki,tzn przed porodem ,czy po?Mam troche mieszane uczucia.No wiecie,nie chce zapeszyc,bo jeszcze 4 tyg mi zostaly;-)Dziewczynki sa zdrowe,rowniotko rosna,ale...
 
RAMACZANKA ja kupiłam wózek na poczatku stycznia a urodziłam dzieci na koniec kwietnia. I nic złego sie nie stało:) Nie wierz w zabobony bo sie wykonczysz:) A 4 tyg miną jak z bicza strzelił!
Ja plecam Kolcraft tandem duo Contours! rewelka:)
 
CIMG1037.jpgCIMG1035.jpgCIMG1036.jpgCIMG1038.jpgCIMG1011.jpg


CIMG1003.jpg

CIMG1036.jpg

CIMG1031.jpg


witam!!!!
mam do sprzedania wozek blizniaczy firmy tako duo-driver.
jestem pierwszym wlascicielem kupilam go 9 miesiecy temu.jest on w bardzo dobrym stanie(oczywiscie ma slady użytkowania).
jesli ktos byl by zainteresowany to prosze o kątakt na pw.
 
Chce kupic Twinstar.Fajny,lekki,fajny wzory mozna wybrac na zamowienie!My wybralismy w paseczki czerwono-granatowe:-)
Ma, pytanko do Was?Kiedy kupowalyscie wasze wozki,tzn przed porodem ,czy po?Mam troche mieszane uczucia.No wiecie,nie chce zapeszyc,bo jeszcze 4 tyg mi zostaly;-)Dziewczynki sa zdrowe,rowniotko rosna,ale...
Ja kupiłam wózek na kilka miesięcy przed porodem :)
 
bierzemy pod uwage rowniez Zomma.. tylko ze widzialam go tylko w necie- foteliki samochodowe maja jakis daszek? bo tego sie nie dopatrzylam :)
jak nie odpowiadają ci oryginalne foteliki do Zooma to proponuję Maxi cosi. Wiele dziewczyn tak kupuje bo mają lepsze wyniki w testach bezpieczeństwa. Ja tak mam i jestem bardzo zadowolona.

Kiedy kupowalyscie wasze wozki,tzn przed porodem ,czy po?Mam troche mieszane uczucia.No wiecie,nie chce zapeszyc,bo jeszcze 4 tyg mi zostalyDziewczynki sa zdrowe,rowniotko rosna,ale...

Ja również miałam wątpliwości, bo moja ciąża była jednoowodniowa i jednokosmówkowa. Zamówiliśmy wózek 2 dni po narodzinach dzieci. Czekaliśmy na niego ponad miesiąc, więc polecam zamówić mimo wszystko wcześniej, żeby potem nie kisić się z dziewczynkami w domu.
 
reklama
bierzemy pod uwage rowniez Zomma.. tylko ze widzialam go tylko w necie- foteliki samochodowe maja jakis daszek? bo tego sie nie dopatrzylam :)
Ma daszek z materialu ;) i jest przy tym lekki w porownaniu do innych.
Hihi reklamuje go jakby mi za to placili :), ale fakt poszukiwanie wozka zajelo mi wiele godzin w internecie na poczatku a pozniej w sklepach IT i PL :)
 
Do góry