reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Gastone....widzialam ten wozeczke....super...testowalismy go w sklepie i zeby nie to ze jest tak drogi u nas 600f podstawowa wersja to bysmy go kupili gdyby to by byl nasz pierwszy zakup...Niestey gdy ja kupywalam tego wozeczka jeszcz nie bylo na rynku...a zaluje...:sorry2:
Nasz pierwszy wozeczek to Baby joger City mini double...

Baby Jogger City Mini Double - Red/Black/Cream : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

Jestem bardzo z niego zadowolona....ale ze mielismy okazje kupic nowa spacerowke z Mamas and Papas to teraz jezdzimy w spacerowce...mamy Arie twin,..
Niestey na tym nasz przygoda wozkowa sie nie skonczy....Planujemy zakup wozka jeden za drugim z tego wzgledu ze w tych obok siebie dzieciaczki nie maja za wiele mniejsca...a dochodza kurtki i spiworek w zime....Mam nadzieje ze na tym skonczymy..:tak:
a chcemy kupic taki...

Jan
 
Jogerek jest swietny.Ma bardzo dobre opinie.
A jane? Jak najbardziej polecam ten wozek.Ja mialam jane slalom i poprostu swietny.Na poczatku wlasnie myslalam o zakupie jane powertwin jak dowiedzialama sie o blizniakach ale potem zobaczylam i candy.Potem bede sie zastanawiac nad dobra opcja parasolki.Prawdopodobnie silver cross duo.
 
Kupiliśmy ABC ZOOMa, Na razie mogę napisać jedynie o wersji z gondolkami. Gondolki są duże - moje dziewczynki są jeszcze malutkie więc zapewne pojeżdżą w nich jeszcze sporo czasu. Wadą jest ustawienie gondolek - nie można obu ustawić tak żeby mama widziała oboje dzieci.

my też jeździmy ZOOMem. Na wózek nie czekaliśmy długo - niestety spacerowy. Gondolki kupiliśmy uzywane - za cenę jednej nowej. Jesteśmy zadowoleni.

Yenefer - zamień adaptery (chyba :) ) - wtedy mamusia będzie patrzyć cały czas na dzieciaczki - jak ja :) Wklejam zdjęcie

zoomow.jpg
 
tak tak już sama do tego doszłam :))) faktycznie to ustawienie jest dużooo lepsze, tylko pierwsza gondolka jest trochę nachylona.

Widzę że też nie udało się kupić brązu...Masakra z tym wózkiem, aż się nie chce wierzyć - czyżby rodziło się tyle bliźniąt?
 
Iws...bardzo fajnie wyglada ten wozio....:tak:
A powiedz mi czy nie jest ciezki??
Ja wlasnie zastanwiam sie nad kupnem wozeczka jednego za drugim...niby typem jet Jane ale ten Zoom tez fajnie wyglada...no i mozna ustawiac pozycje siedzace...:tak:
 
Zoom nie jest ciężki, lekko się prowadzi, bardzo skrętny - stojąć w miejscu można zawrócić. Mieścimy się między bramki w sklepie. Wjeżdżając na krawężnik nie muszę się "wieszać" aby podjechać. Prosty w obsłudze - kilka ruchów i stelaż złozony, kółka jednym przyciskiem można zdjąć. Gondolki mają uchwyt do noszenia jak nosidła - w moim przypadku to bardzo ułatwia życie bo nie muszę dźwigać obiema rękami jednej gondolki - wystarczy jedna :) Oczywiście nie wiem jak to będzie jak Dziewczyny podrosną, ale będę się martwić później - bicepsy mi urosną i będzie po problemie :)
 
dziewczyny a co sadzicie o wózkach implast, ja chciałabym jeden obok drugiego i słyszałam ze jest niezły...
 
Ja sie zastanawiam nad tako duo-driver.U mnie jest problem,bo nie ma gdzie obejrzyć wozków bliźniaczych.W żadnym sklepie nie ma,a jechać ponad 100 km do dużego miasta nie uśmiecha mi się.Miała może go któraś?Podoba mi się też tako duo-jumper,ale on jest jednak szeroki bo 90 cm,a duo-driver ma 78 sm szerokości.Chce mieć wózek jeden koło drugiego,a może następny,czyli spacerówka będzie jeden za drugim.Juz sama nie wiem,mam mętlik w głowie co do wózka.
 
reklama
Ja sie zastanawiam nad tako duo-driver.U mnie jest problem,bo nie ma gdzie obejrzyć wozków bliźniaczych.W żadnym sklepie nie ma,a jechać ponad 100 km do dużego miasta nie uśmiecha mi się.Miała może go któraś?Podoba mi się też tako duo-jumper,ale on jest jednak szeroki bo 90 cm,a duo-driver ma 78 sm szerokości.Chce mieć wózek jeden koło drugiego,a może następny,czyli spacerówka będzie jeden za drugim.Juz sama nie wiem,mam mętlik w głowie co do wózka.

witaj.ja mam ten wózek tako duo-driver.własnie go bede sprzedawac,jest w bardzo dbrym stanie.jesli bys była zainteresowana to mogę fotki porobic i Ci przesłac.
 
Do góry