reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

nie no do pandy to się raczej nie zmieści:-) ja miałam sedana ale musiałam zmienić na kombi żeby mi się wózek zmieścił, tak gondole też trzymam w samochodzie. U mnie zawsze musi być ktoś do pomocy bo sama nie dam rady wyjść z dziećmi na spacer, jak jest mąż to znosimy dzieci do wózka on jedno i ja jedno a jak męża nie ma to znoszę jedno do wózka i starszy synek pilnuje a potem właże na trzecie piętro i znoszę drugie trochę ciężko no ale co zrobić:-)
 
reklama
Na wózek niemogę narzekać jest poprostu super. Tak błękitny z kolekcji serca jest mój, śliczny jest nie:-) a na wózek czekałam 2 tygodnie.Zdjęcie naszej fury jest na pierwszej stronie:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam podwojne mamy i nie tylko :-) Moje maluszki maja rok. Na poczatku mialam wozek Deltim Molly 2w1 - jeden obok drugiego - gondole w miare szerokie, duze pompowane kolka, wiec na teren idealne, szerokosc 79cm, siedzenia spacerowe z regulowanym oparciem, ale - ciezki. Bylam zadowolna, ale zamienilam na inny gdyz chcialam lzejszy i moje maluszki zaczely miec ciasno w siedzeniach.
zamienilam na Kees - jest lekki, latwo sie sklada, siedzenia sie roskladaja na plasko, ale ma - . Nie polecam. Budka sie dziwnie sklada, po zlozeniu wchodzi na twarze dzieci albo trzeba ja przelozyc za ich glowy (kto to wymyslil, dziwne), 2 koszyki w miare ok, ale jak oparcie rozlozone na plasko czy w miare plasko to jzu ciezko tam cos wlozyc czy wyjac, cos wiekszego oczywiscie.
Ja zakochalam sie w wozku Implast Duet taka stara wersja w ktorej siedzenia/gondole mozna ustawic jeden obok drugiego i za pomoca specjalnych przedluzek mozna tez ustawic jeden za drugim w roznych konfiguracjach - jak dla mnie idealny - nie mam fotki, ale uzywanego akurat nikt nie sprzedawal i wyladowalam z Kees'em Wózek Kees Twin alu
 
Witam,
Ja wreszcie doczekałam się na swój pojazd. Kupiliśmy ABC ZOOMa, czas oczekiwania na niego przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zamówiliśmy go pod koniec lutego, odebraliśmy pod koniec marca. Dystrybutor stwierdził że to bardzo popularny wózek i tyle się czeka...
No ale do rzeczy.
Na razie mogę napisać jedynie o wersji z gondolkami. Gondolki są duże - moje dziewczynki są jeszcze malutkie więc zapewne pojeżdżą w nich jeszcze sporo czasu. Wadą jest ustawienie gondolek - nie można obu ustawić tak żeby mama widziała oboje dzieci. To jest chyba największa wada tego wózka. Poza tym wózek prowadzi się bardzo lekko - 2 dni musiałam się pouczyć, bo pierwsza gondola ewidentnie prowadzi :) Mieszkam na wsi więc codziennie pokonuję tereny nie pokryte asfaltem, piankowe koła na razie sprawdzają się w 100%. Bardzo łatwo się składa. Stelaż jest lekki, ponadto można zdjąć koła (za pomocą jednego przycisku) i jeszcze łatwiej wtedy upchać wózek w bagażniku.
Nic więcej nie przychodzi mi do głowy - jakby co to pytajcie.
 
A ja mam pytanie o wózki spacerowe typu parasolka. Może któraś z Was ma taki? Ja się szczerze zastanawiam nad kupnem jak tylko młode zaczną siadać.
 
Melduję, że mój Bebe Confort spisał się super w terenie (błoto, wertepy itp). Prowadzi się dosłownie jednym palcem. Myślę, że po prawie pół roku używania, mogę z czystym sumieniem polecić ten wózeczek! :)
 
No to i ja sie dolacze.Ja co prwdanie testowalam jeszcze,troche czasu mi pozostalo ale j zakupilam wozek I candy pech bloossom.Wozeczek posiada system wpinani9a fotelikow maxi cosi bezposrednio na stelaz,sklada sie super,jest lekki zwrotny i jestem wnim zakochana.Mozna go uzywc jako pojedynczego wozka rowzniez.

iCandy UK - Which mode are you in today?
 
reklama
Wozek kuilam u siebie w Ennis,ale sa problemy z zamowieniem,bo to nowe wozki i czeka sie bardzo dlugo,nawet mozna az 6 miesiecy.Jest ogromne zapotrzebowanie na nie a poniewaz weszly w styczniu wiec nie zdzaja z wyprodukowaniem w UK.Ale mi sie udalo bo babka ze sklepu zaowila go juz na targach w syczniu dla siebie na display i oddala nam swoj,bo stwierdzila ze niema sensu go narazie wystawac bo za dlug sie na niego czeka.Za spacerowki i foteliki zaplacilam 1200 euro.
Gondoli niekupowalam bo to kolejne 400 stowki.
Ale moge ci rowniez polecic wozek z poprzedniej kolekcji i candy pear.Jest latwiej dostepny a rownie fajny.Jest latwiej dostepny,znaczy czeka sie na niego krocej.Ja na poczatku wlasnie chcialam taki ale zobaczylam ten nowy i sie zakochalam.Na szczescie nie jest to milosc platoniczna hihihihi i go mam.

iCandy UK - Which mode are you in today?
 
Do góry