reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Ja mam jeszcze mnóstwo czasu na zastanowienie :) Na następne lato moje panienki będą miały 1,5 roku i to jest chyba dobry czas na zmianę wózka na lżejszy. No bo na zimę nie ma sensu.
Mój wózio ma tą fajną funkcję, że może robić za podwójny i pojedynczy wózek (wtedy jest bardzo lekki). Muszę cyknąć fotkę w wolnej chwili!
 
reklama
dobrze ze znalazł się taki temat bo ja mam okropny dylemat co do wózka.. czy taki obok siebie czy taki jedno po drugm... strasznie mi zależy na tym żeby wózek był wielofuncyjny i znalazłam taki.. Wózek Peg Perego SW może któraś z was już go ma i się może wypowiedzieć... byłabym wdzięczna pozdrawiam :))
 
ja tez zakupilam Jumpera duo, ale jeszcze go nie testowalam. Po cesarce kazali nie dzwigac, wiec nie moge sprawdzic czy ciezko jest zamontowac gondolki albo foteliki, czy rozlozyc stelaz. NOsic go z drugiego pietra nie zamierzam, ale zlozyc czasem bede musiala. MIlenka, Gosia,Wy trzymacie wozek w domu, skladcie go i rozkladacie? Czy jest latwy w obsludze czy ciezko??? Bo foteliki same w sobie troche waza, ciekawe czy uniose je z dziecmi...
 
Ostatnia edycja:
reklama
chyba masz duzy samochod ;) Wlasnie sie zastanawiamy czy do naszej pandy choc ztelaz si zmiesci ;)
ale gondolki masz tez w samochodzie, czy nosisz z domu? Bo ja myslalam zeby znosic dzieci w gondolkach, ale to chyba za ciezkie bedzie:/
 
Do góry