reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

nie urodzilam:):) spokojnie:)
mezus musi mi program zainstalowac bo zdjecia sie nie mieszcza kurcze:(
a wlasnie wrocilam z mega dlugiego spacerku i nie najlepiej sie czuje...bo i nad brzuchem mnie boli i nie dobrze mi i tak jakby pluca bolaly:( mam nadzieje ze nie zaszkodzilam malej ale bylo tak ladnie i tak milo....

zdjecia wstawie napewno choc nie za wiele bo malo mis ie podoba:( strasznie muminowo teraz wygladam:(
 
reklama
Lilith jaki mumin ?? slicznie wygladasz :) ... a brzunio juz rzeczywiscie niziutko :) ... cudo ;)
 
o, cześć Giganciku :)
dobrze ze jeszcze zdążyłaś sie pokazac, bo coś mi sie wydaje ze to koniec paradowania z brzucholem dla ciebie LILITH
super wyglądasz z brzucholem rozmiaru XX..L :)
 
Oh jutro wizyta i tez mam nadzieje ze cos sie ruszy...
choc dzis czuje si etragicznie po tych spacerach i herbatce:( wymiotuje boli mnie nadbrzusze ogolnie plecy krzyz i straszne nerwobole mam...a do tego sie glowie czy po Nystatynie mozna miec baaardzo zoltawe uplawy! Bo wsumie zaczely mi sie takie przed nia (wczesniej mialam mleczne) ale nie byly az tak intensywnie zoltawo pomaranczowe nawet....
No nic jutro pewnie dam znac ze nic z tego...i ze poprostu mnie poloza w srode:(

A powiem szczerze ze bardzo ciezko mi z takim brzuszkiem:(:( pocieszajace jest chociaz to ze chudnac zaczelam a nie nadal przybierac na wadze bo obecne 13 kg to i tak dla mnie duzo:):) (ja mam 158 cm a moj brzuch 120 cm!!!)
 
reklama
hej!
jestem!
2w1!
wczoraj bylam padnieta i nie bylam wstanie napisac:(
Skurcze mam ale okropnie bolesne:( w dodatku po wczorajszym badaniu dostalam plamienie ale to ponoc normalne!
A wiec w czwartek kolo 8-9 mam sie stawic podadza odrazu kroplowke ale jak nic sie nie uda to piatek ciecie! tak wiec najpozniej w piatek mala bedzie z nami!!! bardzo sie ciesze! szczegolnie ze mam juz straszne bole-i mowilam ze nie poznam ze to skurcze :)
co do szyjki to zmiekla ale nie wiem juz jak z tym rozwarciem...ale co tam wazne ze wiemy juz co i jak!!!!!
 
Do góry