reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny w ciaży:)

Dziewczyny ja tez mam takie sny :-)
Nawet dzis mialam taki ale nad ranem jak juz meza nie bylo w domu i bardzo dzwine to bylo bo obudzila sie z nigo jak z koszmaru i mialam rece na brzuchu a brzuch byla jak KAMIEN a to chyba nie jest dobre ale po kilku sekundach zaraz przeszlo nic mnie nie bolalo tylko chyba pod wplywem tego smu mialam brzuch jak KAMIEN :-(.
My z M kochalismy sie dopiero 1 raz od kad jestem w ciazy :-( ja jakos nie umiem sie za bardzo przelamac :-(
KAKA jesli tlumaczy sie sny inaczej to te pikantne znacza ze my nie chcemy przytulanek heheheheheh
 
reklama
A ja mam obawy co do seksu w ciąży.
Niby mogę,a le jakoś się boję ... sama nie wiem czego, bo maluszkowi raczej nie zaszkodzę.
:baffled: ... kurcze a pragnienia też są.
 
Kiedys juz pisalam, ze w pierwszych miesiacac moja ochota na seks spadla prawie do zera... :tak: No coz, tak bywa... A potem pojawi sie Dzidzia i bede zmeczona dwojka :laugh2: Nie ma ten moj Piotrek ze mna lekko. Dziewczyny glowa do gory! Nie martwic sie mi tutaj, bo dam klapsa :laugh2: :****
 
Mój sen jest związany z poniedziałkowym USG ... śniło mi się,ze na usg lekarz zobaczył córeczkę...Dziadek czyli mój tata mowi,ze chcialby wnuczkę,babcia i mąż to samo... A ja nie wiem dlaczego mysle,ze to chlopiec...:-D W sumie to mi wszystko jedno:tak:
 
No i wyśniłas:)

A ja miałam dziś dziwny sen. Śniło mi sie, ze wykastrowałam swojego psa. Może nie byłoby to bardzo dziwne gdyby nie to, że mój piec biega po niebianskiej łące od 4 lat. W tym samym czasie mój M też się dał wykastrować:szok:. No i musze się przyznać, ze bardziej opiekowałam się moim psem niż M. :szok:
 
Ja dziś miałam koszmarny sen - śniło mi się, że mój tata umarł.
Boże jak ja się umęczyłam.
I teraz jestem taka przybita.
Ech ... :-:)-:)-(
 
reklama
Do góry