reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny w ciaży:)

Chyba tak zrobię i będzie mi lepiej.
Albo pojadę do nich popołudniu - znów skorzystam ze spacerku po lesie w sosnowym powietrzu.
Może burzy dziś nie będzie, to podjadę.
Dzięki Kaka.
 
reklama
Teraz sobie przypomnialam, ze snilo mi sie dzisiaj, ze plywalam w basenie (baaardzo mi tego brakuje!!!!) i staralam sie Julke uczyc... Obiecalismy z M., ze kupimy jej najwieksze kolko do plywania, jakie bedzie w sklepie :-D Widze, ze juz sie nie moze doczekac, ale to dopiero za tydzien w poniedzialek, jak pogoda dopisze...:sorry2:
 
a mi sie dzisiaj od tego czytania nasze forum przysnilo:)ze gosia wkleila zdjecia jak jezdzi na nartach(ciekawe gdzie bys gosiu teraz snieg znalazla:)) z takim wieeeelkim brzuchem:)i ze napisala ze przeciez snic sie jej nie stanie bo umie jezdzic:)
 
A mi sie dzisiaj śniło że urodziłam synka i miał on 80 cm i 10kg! Normalnie byłam zszokowana i leżąc na porodówce zastanawiałam sie co ja zrobie z tymi ciuszkami małymi.Może wynikał on z tego,że wczoraj zamawiałam ubranka przez allegro, ale wiadomo rozmiar 56 i 62:tak:Niby taki banalny sen ale jakoś deszcze mnie chodzą jak sobie przypomne:cool2:
 
reklama
Do góry