• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
No właśnie ja w ogóle nie mam wazonów, jak dostałam tulipany od M to nawet nie miałam gdzie wsadzić. W końcu włożyłam do kufla po piwie:-D
 
reklama
kolor może być każdy :)

przyjaciółce będę robiła podkładki pod kawę turkusowe ze złotymi pęknięciami i czerwonymi makami :) sama jestem ciekawa efektu..... ale towar dostanę dopiero w poniedziałek :confused: lub jutro.. zależy od kuriera...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry