• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

między 65- 75 zł plus wysyłka

ale nie wiem na kiedy się wyrobię bo mam 2 zamówienia na 24 kwietnia i 10 maja
robię tak że kupuję towar , robię pytając o kolory i motywy , wrzucam zdjęcie zrobionych i jeśli akceptujesz to płacisz i wysyłam , jeśli nie trudno , sprzedam na allegro ok ??

bo chcę być fair...

chcesz fiolety (ciemne czy jasne ?? ) i motyw kwiatów czy jakiś inny ?? np moja kumpela zażyczyła sobie niciarkę w koty hihihi a inna drewniane ikony ze świętymi chce za jakis czas :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak anisiaj to ja wyjeżdżam.

właśnie poprasowałam wszystko, spakowałam torbę, jestem padnięta, jutro o 6 pobudka ...

wiolka
dobrze że już mniej boli ...

życzę wszystkim miłego weekendu :-) buziaki :)
 
bietka milego weekendu :)
agniesia nie potrafie opisac tego fioletu ale bardzo ciemny nie taki normalny fiolet :)
cos takiego jest ladne :) umiesz takie cos?

Insieme wazon fiolet.JPG
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry