• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Aha, no to wiem o co chodzi. Myślałam, że to coś innego. Ja bym chciała wazonik, ale kompletnie nie wiem jak powinien wyglądać:-( ANia o co chodzi z tymi stanikami? Staniki też szyjesz?
Bobo, chciałabym coś zamówić, ale nie mam weny jak powinien wyglądać ten wazonik.
Scoti, może się pochwalisz co tam Ci szarak przytaszczył:tak:
 
Aha, no to wiem o co chodzi. Myślałam, że to coś innego. Ja bym chciała wazonik, ale kompletnie nie wiem jak powinien wyglądać:-( ANia o co chodzi z tymi stanikami? Staniki też szyjesz?
Bobo, chciałabym coś zamówić, ale nie mam weny jak powinien wyglądać ten wazonik.
Scoti, może się pochwalisz co tam Ci szarak przytaszczył:tak:
nie hehe nie szyję ...
moja rodzina ma firmę szyjąca bieliznę damską świetnej jakości .. w Niemczech na ebayu są ich staniki nawet za 200-300 zł ..

i mam trochę tańszych bo np bez papierowej metki lub końcówki kolekcji
i sprzedaję ... sprzedaję też z kolekcji stałych i aktualnych ale wtedy nie są takie tanie bo od ok 80 zł idą a ja mam mniej więcej do 60 zł staniki jeden komplet za 100 zł i gorset za 90 zł
i chcę sie pozbyć bo mi leżą i przeszkadzają .. :) większość już sprzedałam
 
dziewczynki zwariuje zaraz :( juz bylo dobrze przeziebienie minelo ze syroplku ani nic nie musialam brac a dzis mam kaszel ze sie dusze wzielam znow syrop mam nadzieje ze minie
 
juz wróciłam :happy2:

Scoti
mam prośbę do tabelki poprosze o zmiane wizyta 07.05. ale za tydzien w środe 18.04 mam USG w szpitalu.
Aneczka dostałaś zaproszenie na grupę prywatną :) i jak możesz to powrzucaj tam trochę fotek ja byłabym zainteresowana czerwienią lub ciemnym fioletem bo mam bzika na punkcie tych kolorków. Bo najpierw chciałabym takie coś zobaczyć :tak: śliczne te zrzeczy.
Bobo dzieki ;-)

a gdzie Suonko pewnei sie opycha tym tortem :-Dhehehhee
 
s2483181c323_1.jpgtaka tunike i koszule eBay - The UK's Online Marketplace
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry