MartaSx
mama Oliwierka
Kochane moje jestem przelotem pisałam do Suonko smsa
Jestem u mamy tu net chodzi tragicznie, prawko odebrałam i jechałam autkiem już m jest zestresowany do teraz
Jutro mam egzamin o 13 wiec zawitam na więcej ok 15,
przepraszam że tylko o sobie ale nie chce żebyście się martwiły
Jestem u mamy tu net chodzi tragicznie, prawko odebrałam i jechałam autkiem już m jest zestresowany do teraz

Jutro mam egzamin o 13 wiec zawitam na więcej ok 15,
przepraszam że tylko o sobie ale nie chce żebyście się martwiły


Trzymam jutro mocno kciuki o 13 (nic nie będę innego robić)