bobofrutek
Julisiowa mamunia :)
jestem i ja 
w nocy meczylam sie kaszel mnie meczyl teraz wzielam syrop i czekam moze minie. a w ogole to wstalam zmeczona hihi
dzoana ja mam rozpisane przez lekarza branie dupka o 7 dupek o 13 jedna lutka o 17 dupek o 22 dwie lutki.
w nocy meczylam sie kaszel mnie meczyl teraz wzielam syrop i czekam moze minie. a w ogole to wstalam zmeczona hihi
dzoana ja mam rozpisane przez lekarza branie dupka o 7 dupek o 13 jedna lutka o 17 dupek o 22 dwie lutki.


mi maz zrobił sniadanko do łózka przynajmniej jak do domku wrócisz to sobie oddychniesz
A później może pójdziemy po śliczne szpileczki, na które zbieram 2 miesiące.