• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Dzoana ja mam Test Samsung Galaxy Ace S5830 - Chip.pl właśnie samsunga, ale facet który mnie wtedy obslugiwal ze dobra sa jeszcze SonyEricsony mój mąż ma sonyericssony Sony Ericsson Live with Walkman WT19i, WT19a Dane techniczne telefonu :: mGSM.pl i tez jest zadowolony ma fajne słuchawki w których tak fajnie słychac dzwięk, jak ktoś np. slucha radia lub muzyki to polecam i mówiła wlaśnie o tych HTC co ma Bobo ,ze też są dobre. Mi bateria trzyma 2 dni ale jak chodze po necie to szybciej. To sa duże wyświetlacze także przy smartfonie można zapomnieć ze wytrzyma bateria 3-4 dni. I ja mam ustawione tak,ze w domu smartfon lączy mi sie z domowym ruterem a jak jestem poza domem to korzysta z internetu PLAY. Fajna spraw ja jestem strasznie zadowolona. :happy:
 
anaber ja tez mam wlasnie tak ustawione ze w domu mi lapie moja siec internetowa a jak gdzies jestem np w szkole to mi lapie ich. niestety poza zasiegiem neta musze korzytac z tego platnego z orange ale ja nie mam takiej potrzeby wiec mi starcza jak jest
a gdzie reszta dziewczyn? marta usprawiedliwiona bo w szkole ale reszta gdzie???? wstawac spiochy hihi
 
Ostatnia edycja:
Dobra zmykam będę poźniej musze pod prysznic wskoczyć a to już 11:20 :szok: no tak ale ja do 9:40 smacznie spałam :happy: to czas teraz ucieka. Obiadek mam zrobiony został mi jeszcze gulasz więc trzeba zjeśc aby się nie zmarnowął tylką jakąs surówkę musze zrobić bo ogórki kiszone to juz mi bokiem wychodzą. Także dzień wolny od garów :-) tak mogłabym codzień hehhehehehehe paaaaaaaaaaaaaaa
 
dzoana a co dobrego jadlas? mi mezus zrobil kanapeczki z boczusiem pieczonym przez moja mamusie mmmmmmm pycha :)
dzis masz wolne?
Jadłam ryż z owocami i serkiem wiejskim
Dzoana ja mam Test Samsung Galaxy Ace S5830 - Chip.pl właśnie samsunga, ale facet który mnie wtedy obslugiwal ze dobra sa jeszcze SonyEricsony mój mąż ma sonyericssony Sony Ericsson Live with Walkman WT19i, WT19a Dane techniczne telefonu :: mGSM.pl i tez jest zadowolony ma fajne słuchawki w których tak fajnie słychac dzwięk, jak ktoś np. slucha radia lub muzyki to polecam i mówiła wlaśnie o tych HTC co ma Bobo ,ze też są dobre. Mi bateria trzyma 2 dni ale jak chodze po necie to szybciej. To sa duże wyświetlacze także przy smartfonie można zapomnieć ze wytrzyma bateria 3-4 dni. I ja mam ustawione tak,ze w domu smartfon lączy mi sie z domowym ruterem a jak jestem poza domem to korzysta z internetu PLAY. Fajna spraw ja jestem strasznie zadowolona. :happy:
Przydałby mi się smartfon, net w komórce to jakaś masakra. Jestem teraz w Plusie, ale oni smartfony to albo cienkie mają w ofercie albo strasznie drogie. W tej chwili mam mix'a i do zakończenia umowy zostało mi jeszcze 14 doładowań:wściekła/y:
Miłego dnia Anaber
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry