D
Dzoana.a
Gość
Ja musiałam prawko zrobić, bo nie miałam innego dojazdu do pracy. Teraz jest autobus pracowniczy, ale kiedyś to musiałam jeździć komunikacja , przesiadać się dwa razy i później jeszcze z buta iść kawał drogi po poboczu, bo chodnika nie było. Za czwartym razem zdałam, oblewałam na głupich rzeczach i nie obwiniam egzaminatorów, sama się podkładałam.


