• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
marta ja tez posprzatalam cala chate czekam na meza az wroci i zakupy mi przywiezie i bede robic obiad a on bedzie odkurzal i myl podlogi hihi :) a ja zaraz powiesze pranie na balkonie to mi szybciej wyschnie
anisiaj trzymaj sie Kochana i odpoczywaj :) Kochana a moze to plamienie bylo tak jak powinnas miec termin @? bo niekiedy w terminie @ wystepuja plamienia i jest to normalne. wazne ze juz nie leci nic:) bedzie dobrze Kochana
dzoana milego dnia :)
 
no pogoda ladna moze w koncu bedzie wiosna :) u mnie pralka jeszcze pierze ale zaraz skonczy i pozniej wstawie nastepna pralke, ja nie wiem skad tyle tego sie bierze? jest nas dwoje a prania i prania
 
Anisiaj to odpoczywaj kochana :-*
Dzoana papa.milego wieczorku :-)

Ja wczoraj posprzatalam cale mieszkanko a dzis dzien dla mnie :-) zrobilam sobie piling calego ciala, a teraz maseczki poszly ruch, wlasnie na dziobie leze z jedna i gadac nie moge az sie mnie Igor wystraszyl ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry