bobofrutek
Julisiowa mamunia :)
dzien dobry
wstalam wcinam sniadanko
pogoda deszczowa grzmi wiec dzies slonka nie bedzie
milego dnia wszystkim
na g napisalam moj nowy nr tel
wstalam wcinam sniadanko
pogoda deszczowa grzmi wiec dzies slonka nie bedzie
milego dnia wszystkim
na g napisalam moj nowy nr tel


ale pomógl mi (dal mu smoka jak wypadł i walczył z grzechotkami) zajal sie Boryskiem a ja w tym czasie wzielam prysznic, odkurzylam i zrobilam drugie sniadanie dla Igorka. 