• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Aneczka, nie wiem czy nie przegapiłaś mojego pytania o staniczki? Bardziej polecasz ten czarny czy ten czerwony? Link wkleiłam na posta 1592.
 
reklama
Dzoana ja jestem zadowolona z ekspresu,nie jest masakrycznie drogi,bo około 300-400zł,zależy od modelu.Kapsułki są drogie,za opakowanie trzeba średnio zapłacić 21zł.Ale to jest takie pyszne,że kupuję:tak:.
Joweg na temat akupunktury nie słyszałam,ale na temat bioenergoterapii już tak.My mamy takiego przyjaciela rodziny,który jest tzw uzdrowicielem.Jest to bardzo miły i rzeczowy człowiek troszkę przed 50-tką.Oprócz tego,że ma dar uzdrawiania,to jest genialnym rzeźbiarzem i karateką.Mieszka w Boleszkowicach koło Szczecina,ale gabinet ma też w Kostrzyniu/Odrą,Jelenia Góra,Karpacz i w Niemczech też ma swój gabinecik.Nazywa się Cezary Szary i jest świetny w tym co robi,mnie pomógł wiele razy,mojego syna wyciągnął z nie lada kłopotów i to nie tylko zdrowotnych.Wiem o kilku kobietach,które zaszły w ciążę,po kilku wizytach u niego,czasami wystarczy jedna,potem przytulanki z mężem i hop dzidzia jest.Na in vitro też pomagał,wyciszał emocjonalnie organizm i jednocześnie go wzmacniał.Ja dziękuję Panu Bogu,że postawił Czarka na mojej drodze:tak:!!!Kochana jakbyś chciała coś więcej wiedzieć,jakieś namiary na niego,to pisz na pw.Warto spróbować,na pewno nie zaszkodzi.
Jeśli chodzi o szpinak to robię naleśniki ze szpinakiem i serem,makaron ze szpinakiem i pierogi ze szpinakiem.Sam też jest pyszny,na masełku z odrobiną czosnku,soli.Można też dodać jajeczko.

Aneczka ja mam cyce jak wielgachne donice,czyli 95 DD,chyba by na mnie nic się nie znalazło.

Ginekolog to dla mnie też temat rzeka,byłam u kilku u kobiety też.Ten ostatni u którego jestem od kilku lat ,to jestem bardzo zadowolona.Chodziłam do kobiety,no i tu na początku ok,ale później szkoda gadać.Byłam też u jednego na USG ciąży w około 16 tyg,i ten mi bez ogródek powiedział tu cyt.,że dzieciak to wadziak(czyt.z wieloma wadami) i raczej nic z tego nie będzie,zero wyjaśnień.Wyszłam zapłakana,ryczałam chyba kilka dni,aż poszłam do innego gina i okazało się,że wszystko jest ok,a teraz mam super 6-latka.
 
Ostatnia edycja:
Anaber, oczywiście, że to wszystko zależy od lekarza. Nie ma tak, że zawsze faceci są złymi lekarzami lub odwrotnie. Ważne, żeby trafić na dobrego lekarza, a płeć jest już nieważna.
Szóstkowa mama, no właśnie, sam ekpres jest tani tylko użytkowanie nas wyniosłoby bardzo dużo, bo my kawy dużo pijamy.
 
sluchajcie ma pytanko czy zapalnie pęcherza wyszłoby z normalnego badania ogolnego moczu czy musialabym robić posiew?? jak to jest?? bo badanie robiłam tydzień temu i wszystko ok ale chodze posikuję co chwila chyba,ze się maluch jakoś uożył i mnie ciśnie co chwila na pare kropelek. Boleć nic mnie nie boli no chyba,ze dłużej przytrzymam ale to takie kłucie w pęchęrzu.

Dzoana dokąłdnie kazdy musi trafic na swojego ;-)

My tez sie zastanawialiśmy nad tym ekspresem ale jak przeliczyliśmy ile kawa wychodzi to podzekowaliśmy.
A jesli jestesmy przy kawie to Dzoana Ty coś kiedyś wspominaąłś o Tchibo promocji kurcze ja pierwszy raz o tym słysze a kawe od dwoch lat kupuję. Zbieram tylko te ich pieczatki i pożniej mam 250g. kawy gratis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aneczka, nie wiem czy nie przegapiłaś mojego pytania o staniczki? Bardziej polecasz ten czarny czy ten czerwony? Link wkleiłam na posta 1592.
najmocniej Cię przepraszam ale mam dziś bunt dwulatka na pokładzie .... masakra

Wygodniejszy jest czarny bo mocno zabudowany i sztywny ale ładniej z pewnością wygląda czerwony...
Dzoana ja jestem zadowolona z ekspresu,nie jest masakrycznie drogi,bo około 300-400zł,zależy od modelu.Kapsułki są drogie,za opakowanie trzeba średnio zapłacić 21zł.Ale to jest takie pyszne,że kupuję:tak:.
Joweg na temat akupunktury nie słyszałam,ale na temat bioenergoterapii już tak.My mamy takiego przyjaciela rodziny,który jest tzw uzdrowicielem.Jest to bardzo miły i rzeczowy człowiek troszkę przed 50-tką.Oprócz tego,że ma dar uzdrawiania,to jest genialnym rzeźbiarzem i karateką.Mieszka w Boleszkowicach koło Szczecina,ale gabinet ma też w Kostrzyniu/Odrą,Jelenia Góra,Karpacz i w Niemczech też ma swój gabinecik.Nazywa się Cezary Szary i jest świetny w tym co robi,mnie pomógł wiele razy,mojego syna wyciągnął z nie lada kłopotów i to nie tylko zdrowotnych.Wiem o kilku kobietach,które zaszły w ciążę,po kilku wizytach u niego,czasami wystarczy jedna,potem przytulanki z mężem i hop dzidzia jest.Na in vitro też pomagał,wyciszał emocjonalnie organizm i jednocześnie go wzmacniał.Ja dziękuję Panu Bogu,że postawił Czarka na mojej drodze:tak:!!!Kochana jakbyś chciała coś więcej wiedzieć,jakieś namiary na niego,to pisz na pw.Warto spróbować,na pewno nie zaszkodzi.
Jeśli chodzi o szpinak to robię naleśniki ze szpinakiem i serem,makaron ze szpinakiem i pierogi ze szpinakiem.Sam też jest pyszny,na masełku z odrobiną czosnku,soli.Można też dodać jajeczko.

Aneczka ja mam cyce jak wielgachne donice,czyli 95 DD,chyba by na mnie nic się nie znalazło.

Ginekolog to dla mnie też temat rzeka,byłam u kilku u kobiety też.Ten ostatni u którego jestem od kilku lat ,to jestem bardzo zadowolona.Chodziłam do kobiety,no i tu na początku ok,ale później szkoda gadać.Byłam też u jednego na USG ciąży w około 16 tyg,i ten mi bez ogródek powiedział tu cyt.,że dzieciak to wadziak(czyt.z wieloma wadami) i raczej nic z tego nie będzie,zero wyjaśnień.Wyszłam zapłakana,ryczałam chyba kilka dni,aż poszłam do innego gina i okazało się,że wszystko jest ok,a teraz mam super 6-latka.

Ta firma szyje staniki dla Andzi z tego serialu o ślązakach ( kojarzysz?? ) więc na Ciebie na bank coś będzie :) ale jutro zadzwonię do mamy i spytam co mają w tym rozmiarze na miejscu w magazynie ..
jakbyś była na 100 % pewna że chcesz kupić to zawsze mogą uszyć dla Ciebie specjalnie :)
 
Aneczka, no nie mogę się zdecydować. Ale wezmę chyba ten czarny skoro wygodniejszy. Masakra, jestem strasznie niezdecydowana jeśli chodzi o cyckonosze. Uwielbiam je i najchętniej kupowałabym je w ilościach hurtowych. POwiedz czy mam zamawiać przez stronę czy mogę u Ciebie?
Dobra dziewczyny, ja lecę do galerii z M. Do będą fajne zakupy:tak: Doczytam Was jak wrócę, buziole.
 
Anaber, oczywiście, że to wszystko zależy od lekarza. Nie ma tak, że zawsze faceci są złymi lekarzami lub odwrotnie. Ważne, żeby trafić na dobrego lekarza, a płeć jest już nieważna.
Szóstkowa mama, no właśnie, sam ekpres jest tani tylko użytkowanie nas wyniosłoby bardzo dużo, bo my kawy dużo pijamy.
ja mam stary ekspres Krupsa... moja ciocia przywiozła sobie kiedyś z niemiec a potem dała mi pod choinkę

i wcale drogo nie wypada ... filtry kupuję aro a kawę różnie zależy na co mam ochotę i czy jestem przy kasie :happy:

kawę w ziarnach można kupić w makro lub Ikei i jest naprawdę smaczna

oto mój gratek
Zobacz załącznik 456151
 
reklama
Strona nie należy do mnie więc u mnie :)

czarny 70 zł z wysyłką
czerwony 82 z wysyłką :)

zawsze możesz wziąć dwa .. najpierw jeden a jak będziesz zadowolona to potem drugi :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry