• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Ja też dziś spałam bo ledwo żywa jestem od rodziców wróciliśmy o 15 i jak sie obie z Anastazją położyłyśmy spać to teraz sie obudziłyśmy:zawstydzona/y: Dzoana to udanych zakupów koniecznie później sie pochwal zdobyczami:-) Dziewczyny dziś w miare mnie brzuch nie bolał zaczął troche i zaatakowałam go nospom i ustało mam masakre codziennie jem po 2 lody dziś też chodź zimno mam nadzieje że sie nie rozchoruje ze swojej pazerności:zawstydzona/y:a wy tu jak zawsze pełne życia rozmów pysznych rogalików
 
reklama
Dzona jak wrócisz koniecznie się pochwal :tak:
Wiolka to najważniejsze że mniej Cie boli
Aneczka ja chciałam obejrzeć ten film ale m ogląda to ***** pamiętniki z wakacji
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry