wiolka23
Fanka BB :)
Ja też dziś spałam bo ledwo żywa jestem od rodziców wróciliśmy o 15 i jak sie obie z Anastazją położyłyśmy spać to teraz sie obudziłyśmy
Dzoana to udanych zakupów koniecznie później sie pochwal zdobyczami:-) Dziewczyny dziś w miare mnie brzuch nie bolał zaczął troche i zaatakowałam go nospom i ustało mam masakre codziennie jem po 2 lody dziś też chodź zimno mam nadzieje że sie nie rozchoruje ze swojej pazerności
a wy tu jak zawsze pełne życia rozmów pysznych rogalików
Dzoana to udanych zakupów koniecznie później sie pochwal zdobyczami:-) Dziewczyny dziś w miare mnie brzuch nie bolał zaczął troche i zaatakowałam go nospom i ustało mam masakre codziennie jem po 2 lody dziś też chodź zimno mam nadzieje że sie nie rozchoruje ze swojej pazerności
a wy tu jak zawsze pełne życia rozmów pysznych rogalików
naszczęście ostatnio w miare nie boli