anisiaj
Fanka BB :)
dzoana - no popatrz
a ja jestem maniakiem, kilogramami bym jadła, choć to zwykła trawa 
wiecie co - mam już dość seriali, talent show itd., a na książkach nie mogę się skupić. Chyba zaczynam tęsknić za pracą
gosiulek - fajnie, że jesteś!
anaber - wiem, że łatwo powiedzieć, ale olej to. Ja uważam, że masz rację - nie mówię o trzymaniu faceta pod kluczem, ale jesteś w ciąży, a on i tak spędził pół dnia za domem, więc niech się nie dziwi, że Cię tym pępkowym zaskoczył...ciekawe kiedy pęknie...
wrrrrrrrrrr a moich wyników ciągle nie ma!
M. ma mi dzisiaj kupić podkładkę pod lapa, będę z Wami częściej od jutra
wiecie co - mam już dość seriali, talent show itd., a na książkach nie mogę się skupić. Chyba zaczynam tęsknić za pracą
gosiulek - fajnie, że jesteś!
anaber - wiem, że łatwo powiedzieć, ale olej to. Ja uważam, że masz rację - nie mówię o trzymaniu faceta pod kluczem, ale jesteś w ciąży, a on i tak spędził pół dnia za domem, więc niech się nie dziwi, że Cię tym pępkowym zaskoczył...ciekawe kiedy pęknie...
wrrrrrrrrrr a moich wyników ciągle nie ma!
M. ma mi dzisiaj kupić podkładkę pod lapa, będę z Wami częściej od jutra
Ostatnia edycja:

kurcze gdzie tak jest :-) i fajnie ,z ebedziesz miała podkładkę bedziesz częściej dokaldnie.
i przepraszam ze tylko o sobie 