• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
juz jestem nadrobie was a potem do wyrka bo chce mi sie spac ciekawe czy Mya podzieli moje zdanie i zasniemy razem.

Co do wizyty to jestem troche zla bo nikt mnie nie poinformowal ze mam anemie :confused2: pobierali mi krew 3 tygodnie temu wiec spokojnie juz przez tydzien albo 2 bralabym zelazo i moze troche lepiej bym sie czula wynik hemoglobiny 5.1.

Polozna mowi ze z tarczyca nie mam problemu tsh 0.76

anisiaj ja termin z OM mam na 29.10 a z usg na 25.10
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry