• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
wiola co za sasiad wredny kuzwa ze ludzie nie rozumieja ze jak ma sie dziecko to trzeba sie nim zajac a nie podrzucac komus wiecznie...
Ja mialam kiedys taka kolezanke ze wiecznie komus wciskala swoje dzieci pod opieke a jak kiedys zapytalam jej synka 6 letniego co robi z rodzicami jak jest w domu to powiedzial ze tata oglada ciagle tv a mama rozmawia przez komputer z ciocia i co mnie rozwalilo pija ciagle piwo !!!! matko jak mi szkoda takich dzieci :(

bobo faktycznie zaszalalas hihi Wklejaj zdjecia zakupow bo my tu z ciekawosci umrzemy ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry