gosiulek73
mama K&K&A
Bobo u nas jest tak że dziecko jest w tym łóżeczku czy jak się to nazywa wózku przy łóżku ale ja wolałam go mieć obok siebie na łóżku.Nie musiałam wstawać.
nie martw się. Pielęgniarki kąpią i przebierają.Dopiero jak będziesz się czuła na siłach możesz przewinąć.
nie martw się. Pielęgniarki kąpią i przebierają.Dopiero jak będziesz się czuła na siłach możesz przewinąć.
masz jeszcze czas moze sie mała sie obróci
Madlen jak samopoczucie ogarnęłaś sie?