• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Marta ja w tabletki na odchudzanie tez nie wierze, bardziej zastanawiam sie nad szejkami bialkowymi bo czasem ciezko znalezc mi czas zeby szykowac 5 posilkow dziennie, a one spokojnie zastapia 2 sniadanie albo podwieczorek ale poczytam jeszcze o nich czy nie przesadze z dzienna dawka protein i moze jak skoncze karmic to sprobuje.
 
Anisiaj w styczniu juz jej nie ochrzcimy bo 20 mamy chrzest u siostry A i on idzie za chrzestnego a u nas chrzty robia tydzień po ich a finansowo jednej imprezy po drugiej nie uciagniemy bo dochodza nam do tego rachunki za sam gaz nam przyszedł rachunek 1000zł:szok:a mamy tylko jedna wyplate niestety dlatego chcemy to wszystko jakos pogodzić
 
wiolka, no tak, zrozumiałe

justi, ja opycham się świątecznym pierogami z patelni, ale Wam dopinguję ;)
Cartoon_cheerleader.gif
 
reklama
Anisiaj zrozumiałe dla kogos kto organizuje taki imprezy ze swojego budzetu a u nich tesciowa dziecku robiła chrzciny urodziny tak samo nawet imie małemu wybrała a on jak taka ciota nie ma własnego zdania ani sie specjalnie niczym nie interesuje wiec tak ma Justi,Dzoana milych cwiczeń dajcie nam trandsmisje na zywo bedziemy z Anisiaj ogladały:tak:ja z Julita na kolanach bo sie łobuziara obudzila i dzikuje
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry