• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

jestem byłam na spacerku i w biedronce kupiłam pieluchy ale ile ludzi było :szok: studenci wrócili :(

dopinguje Wam : justi i dzoanko

ja tak patrzę na siebie w lustrze - potrzebne mi są ćwiczenia ???? i dieta ????????? :-D
k,NTkwMTYxNDUsNDY3MTcwODQ%3D,f,new_moon_jacob_black_poster_1_.jpg
 
reklama
m mi mowil ze jest jakis fitness na play station ze plyta taka jak gra i tam jest fitness i to fajne jest. kuzynka na tym cwiczy i koszulke wykreca. ja bym cwiczyla ale ja mam slomiany zapal :(
 
reklama
Zdycham:szok: Masakra, nie spodziewałam się, że moja kondycha jest w takim opłakanym stanie:-(
Justi, for you
Bietka, mięśnie ok tylko na twarzy Ci się trochę zmężniało:-D
Anisiaj, może w kwietniu będę w Warszawie
Idę się wykąpać, bo leje się ze mnie:baffled:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry