scotland18
Fanka BB :)
Elu naprawde tam jestes? daj wskazowke bo sporo tam blondynek :-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
wiem że urodzil sie 16 lutego a fakt że 3 sobota miesiaca wypada 16 tak sie złożyło jest mi przykro ze tak sie zachowuje bo jest moim jedynym bratem odką sie tam przeprowadził to nie mamy już takiego kontaktu jak kiedyś oni zrobili małemu chrzciny jak nasza Nastka byla w szpitalu w zakopanem po operacji a wiedzieli ze mamy wtedy jej zabieg
rozmawiałam z nimi i prosilam zeby wczesniej zrobili to nie bo teściowa chce w tą niedziele i konie i na chrzcinach brratanka mnie nie byłobo Anastazja była 3 dobe po operacji