wiolka23
Fanka BB :)
Bietka z takim ciałem to żadne cwiczenia i dieta nie są ci potrzebne
Scoti podobno dobrze jest cwiczyć codziennie po 30 minut i efekty sa super tylko mi nawet te 30 minut sie dłuży...
jak wy sie mobilizujecie?Ja nie potrzebuje schudnąć ale jagbym sobie tak wyrzeźbila nogi i pupe to byłoby fajnie
Marta takie zimno u was? u mnie jest -1 bobo a do ciebie sie położna na godzine nie umawia
moja mówila o kórej będzie i czy mi pasuje czy np będę w domu

Scoti podobno dobrze jest cwiczyć codziennie po 30 minut i efekty sa super tylko mi nawet te 30 minut sie dłuży...
jak wy sie mobilizujecie?Ja nie potrzebuje schudnąć ale jagbym sobie tak wyrzeźbila nogi i pupe to byłoby fajnie
Marta takie zimno u was? u mnie jest -1 bobo a do ciebie sie położna na godzine nie umawia
moja mówila o kórej będzie i czy mi pasuje czy np będę w domu

