szóstkowa mama
Fanka BB :)
Wiola a te oklepywania to przed czy po inhalacji robić?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Nie wiem czy się wyrobimy w takim czasie jaki będziemy mieć do dyspozycji
Nocleg to tak patrzę do 150zł za pokój dwuosobowy, czy to raczej nierealne? Nie musi być jakiś ekstra, ale żeby było czysto i najlepiej z łazienką. Znalazłoby się cosik?
W tej sytuacji Wrocław wydaje mi się bardzo tani
Ale jestem zdecydowana i trochę czasu zostało to poodkładamy kasę do tego czasu. Tylko Kochana, nie miałabym serca Ciebie ciągnąć z brzuszkiem po mieście
Ale za wszelkie rady przez sieć będę bardzo wdzięczna. No i mam cichą nadzieję, że będziemy miały okazję wyprowadzić Nucię na spacerek