• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Bobo co do metki to ja też lubię pod każdą postacią tylko nie wiem czy w ciaży można bo jakby Ne było cebulowa to surowe mięso chyba ….

Anaber zakup super !
Dzona pazurki świetne !!! Trochę patriotyczne barwy hi hi hi hi

Wiolka jak Nastka?

Joweg trzymam kciuki za przeprowadzkę

Aneczka 6 rano ??? A co Ty tak wcześnie buszujesz hi hi hi

Dziewczyny z okolic Poznania macie może kogo polecić na remont mieszkania - kawalerki... chodzi o wykończenie
 
ja mam 7 lipca w budynku akademii medycznej na przybyszewskiego w tym centrum dydaktyczno - konferencyjnym. troche lipa ze tam bo jak mialam rok temu w auli uam to bylo super chor byl ta atmosfera no super bylo. ciekawe jak bedzie teraz

byla ktoras z was w swinoujsciu?
Byłam dwa lata temu, ale na takiej wycieczce, wakacjowaliśmy się w Wisełce i do Świnoujścia pojechaliśmy na jeden dzień. A o co chodzi?

ok są pszczółki w sklepie :) więc powinnam zdążyć ..

czy ktoś jeszcze coś chce?? to pójdzie jedną wysyłką ...
Super, to ja bym przy okazji chciała bransoletę, na pewno jedną szeroką (kolor który by pasował do ciuchów w kolorze czerwonym, czarnym, chabrowym lub brązowym), słoik z pszczólkami dla mamy i dla mnie słoik na masło orzechowe (wielkość jak kiedyś zamieszczałaś taki słoik dla swojej mamy, to było po dżemie?).
 
bobo - ja byłam i mi się w ogóle nie podobało. za to zachodnie pomorze - ta część od Kołobrzegu w stronę Świnoujścia jest bajeczne, zwłaszcza Niechorze - najpiękniejsze plaże jakie widziałam w Polsce. O ile o plażę Ci chodzi :)
 
marta wiem ze cebulowej metki nie wolno bo to surowe mieso ja jadlam metke lososiowa hihi
dzoanko, anisiaj chodzi o to ze maz i tescie tak sie zachwycaja swinoujsciem i moze udaloby nam sie pojechac ale nie wiadomo bo ta rocznica we wtorek jest i to nam plany kzyzuje :(
 
Bobo, ja nie lubię dużych miast nad morzem. W Świnoujściu byłam na chwilę, plaży nie pamiętam. M pamięta tylko, że była zatłoczona.
Marta, nie znam nikogo wartego polecenia:-(
Ja muszę już się żegnać na tą chwilę, bo M grozi odłączeniem prądu. Musimy się zbierać do moich Rodziców, będę tak z doskoku. Słonecznego dzionka dla wszystkich, buziaczki i całuski;-)
 
reklama
Bobo co do metki to ja też lubię pod każdą postacią tylko nie wiem czy w ciaży można bo jakby Ne było cebulowa to surowe mięso chyba ….

Anaber zakup super !
Dzona pazurki świetne !!! Trochę patriotyczne barwy hi hi hi hi

Wiolka jak Nastka?

Joweg trzymam kciuki za przeprowadzkę

Aneczka 6 rano ??? A co Ty tak wcześnie buszujesz hi hi hi

Dziewczyny z okolic Poznania macie może kogo polecić na remont mieszkania - kawalerki... chodzi o wykończenie
mój tata ma firmę remontowo wykończeniową .. jest nie najdroższy ale szalenie dokładny .. no i ma teraz sporoo zleceń więc zależy jak Ci się spieszy ... chyba że mój mąż by się podjął hehe

a codziennie wstaję ok 6-7 rano :)
Byłam dwa lata temu, ale na takiej wycieczce, wakacjowaliśmy się w Wisełce i do Świnoujścia pojechaliśmy na jeden dzień. A o co chodzi?


Super, to ja bym przy okazji chciała bransoletę, na pewno jedną szeroką (kolor który by pasował do ciuchów w kolorze czerwonym, czarnym, chabrowym lub brązowym), słoik z pszczólkami dla mamy i dla mnie słoik na masło orzechowe (wielkość jak kiedyś zamieszczałaś taki słoik dla swojej mamy, to było po dżemie?).
dla mamy był po kawie davidofff :) a po dżemie stoi i nie wiem co z nim zrobić hehe

na masło orzechowe hmmm myślę nad wzorem :)
jak bardzo szeroką bransoletę ? i który fason ?
bobo - ja byłam i mi się w ogóle nie podobało. za to zachodnie pomorze - ta część od Kołobrzegu w stronę Świnoujścia jest bajeczne, zwłaszcza Niechorze - najpiękniejsze plaże jakie widziałam w Polsce. O ile o plażę Ci chodzi :)
ja kocham Jarosławiec!!! jest pięknie i spokojnie ...
a za 3 tyg jadę do Mielna :D
marta wiem ze cebulowej metki nie wolno bo to surowe mieso ja jadlam metke lososiowa hihi
dzoanko, anisiaj chodzi o to ze maz i tescie tak sie zachwycaja swinoujsciem i moze udaloby nam sie pojechac ale nie wiadomo bo ta rocznica we wtorek jest i to nam plany kzyzuje :(

zażarłabym tatara mmmmmm
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry