bietka84
szczęśliwa :)
witam kobietki
u nas upał :-) piękna pogoda, słonko świeci
M wziął psa na spacer do lasu
co się stało, normalnie poczuwa się do jakiś obowiązków... 
ja potem jadę na zakupki, mam mega ochotę na dobre lody :-)
wiolka oby Nastka przeszła to jak najszybciej :-(
dzoana masz arbuzowe pazurki ???
bobo ale masz zachcianki... tatara
hehehehehe
wiecie co dziewczyny może to strasznie głupie... ale ja mam ochotę na wąchanie pasty do butów !!!! takiej zwykłej w okrągłym pudełeczku -
na szczęście nie mam w domu... ale normalnie budzę się w nocy i myślę sobie ale bym powąchała 
kurde szok !!!!
u nas upał :-) piękna pogoda, słonko świeci
M wziął psa na spacer do lasu
co się stało, normalnie poczuwa się do jakiś obowiązków... 
ja potem jadę na zakupki, mam mega ochotę na dobre lody :-)
wiolka oby Nastka przeszła to jak najszybciej :-(
dzoana masz arbuzowe pazurki ???
bobo ale masz zachcianki... tatara
hehehehehewiecie co dziewczyny może to strasznie głupie... ale ja mam ochotę na wąchanie pasty do butów !!!! takiej zwykłej w okrągłym pudełeczku -
na szczęście nie mam w domu... ale normalnie budzę się w nocy i myślę sobie ale bym powąchała 
kurde szok !!!!

Ostatnia edycja:
