D
Dzoana.a
Gość
Bobo, byliśmy w Biedronce, bo jutro jedziemy do moich Rodziców i postanowiłam zrobić wafle z karmelem. No i jak na złość nigdzie nie było zwykłych suchych wafli
Dopiero przed chwilą dotarłam do domu, jeszcze wstawiłam sernik do piekarnika i przełożyłam wafle i w końcu usiadłam. Zdjęć pazurków nie mam, bo nie zrobiłam zdjęcia, a koleżanka już poszła, ale wzór był taki http://www.youtube.com/watch?v=XMY8hpcxG6I
O kurcze, wszystkie już poszły spać?
Dopiero przed chwilą dotarłam do domu, jeszcze wstawiłam sernik do piekarnika i przełożyłam wafle i w końcu usiadłam. Zdjęć pazurków nie mam, bo nie zrobiłam zdjęcia, a koleżanka już poszła, ale wzór był taki http://www.youtube.com/watch?v=XMY8hpcxG6IO kurcze, wszystkie już poszły spać?
Ostatnio edytowane przez moderatora:


Ale ja nie lubię
cały dzien cos, przyszła do mnie sasiadka i kupiłam od niej krzeselko do karmienia 
Mój M to z kwiatkiem przychodzi od wielkiego dzwonu, dzisiaj sama sobie goździki kupiłam w stonce, uwielbiam je, za 5,99