wiolka23
Fanka BB :)
Marta-mam nadzieje że chociaż jej sie impreza urodzinowa będzie podobala juz jest szczęśliwa jak uslyszala że moj brat przyjeżdża z synkiem ona go uwielbia i bardzo za nim tęskni gdyby mieszkali bliżej bawili by sie codziennie a takto raz w roku tam jeździmy
a męża siostry córką to sie nie widziala juz hoho to cudowne dziecko jest skutecznie izolowane od najbliższej jedynej kuzynki Aneczka-jak czlowiek nie ma głowy do alkoholu to czasem i 2 piwa dają szczęście nieziemskie:-)
a męża siostry córką to sie nie widziala juz hoho to cudowne dziecko jest skutecznie izolowane od najbliższej jedynej kuzynki Aneczka-jak czlowiek nie ma głowy do alkoholu to czasem i 2 piwa dają szczęście nieziemskie:-)

normalnie mną trzęsie
Bobo-mnie nic nie bierze na szcżęście małą ma malo bąbli i nie pękaja może być tak że taka ilość jaka jest zostanie i sie szybo zagoi bo ospa sie wysypuje do 3 dni u nas jest jutro 3 doba a dziś tylko pare chrostek przybylo i jak wyjdzie wszystko i przyschnie to już nie zaraża
Bietka-no tak je