• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

anaber prosze bardzo :)

erotyczne30.gif


a gdzie sie wszystkie podzialyscie????? haloooooooo ojjj beda tancochy haahha
 
Ostatnia edycja:
reklama
marta a gdzie masz meza? gdzie lazilas? marta jaka mialas duza dzidzie w tym tyg co ja jestem?
moj w pracy dzis i caly weekend wiec sama bede no ale nie ma tego zlego i bede pisac prace :)
anaber bolesne te klapsy hihi :)
 
Bobo m siedzi w domu a ja poszłam sama bo on nie chce chodzić ze mną, a wszystkie koleżanki w pracy nikt mnie nie odwiedza, trochę mam doła z tego powodu.
Dokładnie w 6 tygodniu moja fasolka miała 4 minimetry
 
Jestem jestem, pazurki wyszły super, koleżanka zadowolona już poszła. Jak na pierwszy raz wyszły całkiem całkiem:-)
Zaraz z M idziemy do stonki
 
Dwa podróżujące anioły zatrzymały się na noc w domu bogatej rodziny. Rodzina była niegrzeczna i odmówiła aniołom nocowania w pokoju dla gości, który znajdował się w ich rezydencji. W zamian za to anioły dostały miejsce w małej, zimnej piwnicy. Po przygotowaniu sobie miejsca do spania na twardej podłodze, starszy anioł zobaczył dziurę w ścianie i naprawił ją. Kiedy młodszy anioł zapytał dlaczego to zrobił, starszy odpowiedział, "Rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają." Następnej nocy anioły przybyły do biednego, ale bardzo gościnnego domu farmera i jego żony, by tam odpocząć. Po tym jak farmer podzielił się, resztą jedzenia jaką miał, pozwolił spać aniołom w ich własnym łóżku, gdzie mogły sobie odpocząć. Kiedy następnego dnia wstało słońce, anioły znalazły farmera i jego żonę zapłakanych. Ich jedyna krowa, której mleko było ich jedynym dochodem, leżała martwa na polu. Młodszy anioł, był w szoku i zapytał starszego anioła: "Jak mogłeś do tego dopuścić ?". "Pierwsza rodzina miała wszystko i pomogłeś im" - oskarżył. "Druga rodzina miała niewiele i dzieliła się tym co miała, a ty pozwoliłeś, żeby ich jedyna krowa padła". "Rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają" - odpowiedział starszy anioł. "Kiedy spędziliśmy noc w piwnicy tej rezydencji, zauważyłem że w tej dziurze w ścianie było schowane złoto. Od czasu kiedy właściciel się dorobił i stał się takim chciwcem niechętnym do tego by dzielić się swoją fortuną, w związku z czym zakleiłem tą dziurę w ścianie, by nie mógł znaleźć złota znajdującego się tam." "W noc, która spędziliśmy w domu biednego farmera, Anioł Śmierci przyszedł po jego żonę. W zamian za nią dałem mu ich krowę. Rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają." Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu i szybko odchodzą... Niektórzy ludzie stają się naszymi przyjaciółmi i zostają na chwilę...zostawiając piękne ślady w naszych sercach... i nigdy nie będziemy dokładnie tacy sami bo zawarliśmy nowe przyjaźnie!!! Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem...
 
reklama
bobo tańcochy fajne,a i pupa też niczego sobie,aż szkoda było ją bić.
Ja przed chwilką wróciłam z m z nad jeziorka.Dzieci odstawiłam do mamy i zabrałam m na spacer nad jeziorko,by choć na chwilkę się odstresował odpoczął,nie rozpamiętywał.Było cudownie,upał jak w lecie,słoneczko.M mówił,że po tym lepiej się poczuł.


gosiulku dziękuję Ci za to opowiadanie o aniołach!!!

Dziewczęta,może i mnie uda się zafasolkować na wakacje,poczekajcie i na mnie.
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry