• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Anaber, mi kiedyś ładniej rosły kwiaty, ale ostatnio trochę zaniedbałam moją zieleninę i aż przykro mi była jak musiałam uciąć to i owo:zawstydzona/y:
Anisiaj, no mam nadzieję, że do lipca w końcu ta fasola do mnie zboczy;-)
Bobo, niech będzie i żeby mi to było ostatni raz:-p
 
reklama
anisiaj a to dla Ciebie

taniec54.gif
 
zaraz wróci Tomeczek :) jejku jak mi Go dziś brakowało cały dzień !!! nie mogę sie doczekać aż Go wyściskam !!

I pójdziemy grillować , kopać ,siać a ja będę leżała w moim kochanym hamaczku :D
szkoda ze mam @ :P dziś mam akurat nastrój na czułości :)
 
anisiaj Kochana zeeby bylo tango to musisz uzyc swojej wyobrazni bo to takie specjalne tango hihi :)
marta i co zalatwilas z ankietami?
dodalam zdjecie fasoli na grupie:)
aneczka jak ja Ci zazdroszcze tego grila :)
ide sie polozyc bo dzis tyle wrazen ze drzemka sie nalezy hihi :)
pozniej zajrze do was
 
Ostatnia edycja:
Bobo kilka stron wcześniej pisałam :rofl2: dużo tego hi hi

Ja właśnie po drzemce ale idę posiedzieć na balkonie :) zajrzę do Was później :)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry