D
Dzoana.a
Gość
Anaber, mi kiedyś ładniej rosły kwiaty, ale ostatnio trochę zaniedbałam moją zieleninę i aż przykro mi była jak musiałam uciąć to i owo
Anisiaj, no mam nadzieję, że do lipca w końcu ta fasola do mnie zboczy;-)
Bobo, niech będzie i żeby mi to było ostatni raz

Anisiaj, no mam nadzieję, że do lipca w końcu ta fasola do mnie zboczy;-)
Bobo, niech będzie i żeby mi to było ostatni raz

dużo tego hi hi