Aneczka to umowmy się tak ze ty sobie próbuj kochana, ten świecznik i podkładki zrób jak dostaniesz zamwówienie i wyślij. a bransoletka najwyżej pojdzie listem poleconym w kopercie bębelkowej napewno nic sie jej nie stanie a to już bedzie mniejszy koszt za wysyłkę.
Czyli na tym zestawie do pandory nie mam liczyć na to ze zmieścisz imię ?? kurcze domyślam sie ze to precyzyjna robota

w takim razie czekam na fotki z Twoich prób
Bobo kochana zamawiaj tylko ja Aneczce teraz współczuję jak tu tyle SROK jest na tym wątku, kobieta zwarjuje z nami