bobofrutek
Julisiowa mamunia :)
anaber ja kiedys nie lubialam takich rzeczy jak metka tatar itp a od jakiegos czasu moglabym jesc je ciagle hihi a szczegolnie tatara mi sie chce teraz jak nie moge hihi
dzoanko no to fajnie sobie czas spedzisz
z rodzinka
super
a Ty anaber jakie plany na weekend majowy?
dzoanko no to fajnie sobie czas spedzisz
a Ty anaber jakie plany na weekend majowy?
i bedziemy balowac tzn ja bede kierowca
takze ja pisze juz usprawiedliwienie, że jutro jeszcze bede ale od niedzieli rzadziej a poźniej do tesciów, odwiedzać Was będe ale już nie tak czesto ale nadropbię ;-)
paaaaaaaa
Jak mnie szlag z nimi nie trafi i dziś nie wybuchne to będzie dobrze mam ochote jak wróci zostawić mu dziecko z ospa i niech sobie radzi jeszcze mi lekarz wczoraj mówił ze jak jej sie dziś będzie gorączka utzrymywala to musimy po lekarza z ośrodka dzwonic bo w 3 dobie nie poowina mieć już wogóle temperatury a jeśli będzie to może wskazywac na powikłania