• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

anaber ja kiedys nie lubialam takich rzeczy jak metka tatar itp a od jakiegos czasu moglabym jesc je ciagle hihi a szczegolnie tatara mi sie chce teraz jak nie moge hihi
dzoanko no to fajnie sobie czas spedzisz :) z rodzinka :) super:)
a Ty anaber jakie plany na weekend majowy?
 
reklama
Bobo my mamy gości przyjezdza kuzyn z żoną a Igorka sprzedajemy babci na 3 dni :happy: i bedziemy balowac tzn ja bede kierowca :-D takze ja pisze juz usprawiedliwienie, że jutro jeszcze bede ale od niedzieli rzadziej a poźniej do tesciów, odwiedzać Was będe ale już nie tak czesto ale nadropbię ;-)
 
Dzień dobry ja tez jestem Nastke mi przez noc zasypało jak cholera mąż oczywiście jeździ za cżęścią do traktora wujkowi który ma prawko i auto ale dalej niż poza wieś nie rusza sie!!!:wściekła/y:Jak mnie szlag z nimi nie trafi i dziś nie wybuchne to będzie dobrze mam ochote jak wróci zostawić mu dziecko z ospa i niech sobie radzi jeszcze mi lekarz wczoraj mówił ze jak jej sie dziś będzie gorączka utzrymywala to musimy po lekarza z ośrodka dzwonic bo w 3 dobie nie poowina mieć już wogóle temperatury a jeśli będzie to może wskazywac na powikłania:no:
 
Jestem jestem, myślałam, że będę pierwsza, ale widzę, że paru osobom udało się wskoczyć na BB wcześniej:-p
Bobo, no ja już nie leżę w łóżeczku. Oglądam "pytanie na śniadanie"
Wiola, kurcze, mam nadzieję, że to jednak nie powikłania:-(
Joweg, dobrze, że się odezwałaś, bo długo Ciebie nie było:-)
Anaber, taka pogoda, a Ty siedzisz na zajęciach, współczuję
 
reklama
Dzień dobry wszystkim w ten piękny dzień!
U mnie nocka w zasadzie nie przespana,resztę na grupie napiszę.

Powiedzcie mi,czy gdzieś po drodze błąd popełniłam,a może jestem złą matką,a może za bardzo kocham syna,a może jestem toksyczna,nie wiem???:-(
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry