• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
a ja się szkolę i mam pomysł na te imiona na koralach .. spróbuję je wydrukować na papierze ryżowym zamiast pisać ręcznie !!!! ok myśl jest ciekawe jak pójdzie z wykonaniem :)
 
witam

jeju padłam jak mucha.... był obiadek na mieście z M, spacerek, potem zakupy - nie wiedziałam, że jest aż tak gorąco :tak:

ledwie żyję...
a Wy jak tam po spacerku ???
 
bietka no ja ledwo zyje teraz dochodze do siebie hihi gorac straszny nawet lody nie pomogly hihi musze sie wziac za obiad dla mojego starego :((( bedzie mi w calej chacie smierdzialo no ale jakos musze to przezyc :((
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry