reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
dziewczynki, może urodzinowe bąbelki będą szczęśliwe, bo mój m to kawał szczęściarza, więc wysyłam :)


pregnant-bubbles-photo-618x385-gRF-72582874_41.jpg
 
6 mamo cieszę się że nieco lepiej;-):happy2:
anisiaj a tort będzie dzisiaj??? bo ja chcę kawałek, dlaczego??? bo zjadłam w weekend crispello za zdrowie Zosieńki :-)
aga no pucki ma na zdjęciach :) ale słodki jest :) ma jeszcze katarek ???
bobo się fotografuje teraz hihihihi :) jak wystroiłaś Juleczkę ????
smerfetko ja też się wbijam na jakąś imprezę do |Belgii :)
martuś jesteś z nami ???
 
bietka, tort już był :) moi rodzice mu przywieźli i już mi bokiem wychodzą torty, ale mogę Ci wysłac ostatni kawałek :)

wiecie co wymyśliła moja teściowa - mówiłam Wam, że w ogóle do mnie nie dzwoni, wczoraj m zadzwonił do niej, a ta do niego pretensje, że ja do niej nie dzwonię, co u mnie. no proszę, nowy zwyczaj, że to ludzie chorzy, cierpiący, leżący w łóżkach dzwonią się pożalic jak im źle, podczas gdy nikt nie pyta...
 
reklama
bietka, wiem ;) pomijam fakt, że jak pilnowaliśmy tej małej brata m, jak bratowa była w ciązy, to dzwoniła do mnie codziennie, pytac jak się czuje Edytka ;)

240px-Material-na-tesciowa.gif
 
Do góry