Smerfetka*
Fanka BB :)
Wpadam wieczornie powiedeziec dobranoc 
Aga to za k*** bo inaczej tego nie mozna nazwac wrrrr
Jutro melduje sie z rana z kawka...
Aga to za k*** bo inaczej tego nie mozna nazwac wrrrr
Jutro melduje sie z rana z kawka...
ja juz od 6 siedze w kuchni i gotuje obiadki dla mezusia na te pare dni jak mnie nie bedzie...