Aga1402
Fanka BB :)
Anisiaj ja też wierze że będzie w końcu lepiej, w końcu nie może być cały czas pod górkę
A ty nim się obejrzysz będziesz tulić Zosię w ramionach
Bietka ciągnie się ale myślę że z wiosną przestaną nam dzieci chorować
Kuba się budzi ide go nakarmić, doktorka mówiła żeby go nie kąpać na razie
A ty nim się obejrzysz będziesz tulić Zosię w ramionachBietka ciągnie się ale myślę że z wiosną przestaną nam dzieci chorować
Kuba się budzi ide go nakarmić, doktorka mówiła żeby go nie kąpać na razie