• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Cześc dziewczynki kochane ;* po chrzcinach było nie najgorzej mały płakał cały dzień a w kościele był bardzo grzeczny :tak: nie płakałam jak ksiądz mu główkę polewał dopiero później troszkę marudził ale było fajnie jedzonko pyszne resztę napisze na g :-p ( wiecie o co chodzi he he he) i zdjęcia wam wrzucę :tak:
 
ja też będe później postanowliśmy z m zrobic przemeblowanie bo doszliśmy do wniosku że łóżeczko nie może stac koło okna może dlatego Oliś jest taki niespokojny więc przestawiamy je w inne miejsce ;)
miłego dnia laseczki
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry