• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

6 mamo idź odpocznij :* lacibios femina polecam :)
nie czytałam książki :-( więc nie pomogę

m zapodał "jak rozpętałem 2 wojnę św." - ja nie lubię.... więc tu jestem ale oczy mi się zamykają ...
więc jak zniknę to znaczy że zasnęłam :-)
 
reklama
Bietka jutro kupię sobie tą lacibios feminę!
No a twój m wie co dobre,hihi ja też lubię ''jak rozpętałem II wojnę światową''.

Ja się profilaktycznie pożegnam,ale postaram się jeszcze zaglądnąć.

DOBREJ NOCY!!!
 
Dobry wieczór zaglądam na chwile nie mam czasu ostatnio na to zeby was nadrobic jak zaczynam to nie koncze i zawsze cos ten tydzien to juz ostatni przed chrzcinami wiec nie wiem jak bedzie z czasem pozatym sporo sie u mnie podzialo nic dobrego niestety ale czasem tak jest nie wiem co mam wam jeszcze napisac bo nie nadrobiłam byłam tylko na g :-(jestem tu i na fb tylko tu w porównaniu do fb mam mnóstwo nadrabiania i nie zawsze jestem to w stanie ogarnąć wiec nie wiem czy moja nieobecnosc zostanie wybaczona:baffled::eek:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry