reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Mała na szczęście poszła spać szybko, już jest spakowana na wyjazd do babci. Ja też kontaktowałam się z moim gin i powiedział, że o ile wezmę wszystkie badania ze sobą i się zorientuję w punktach medycznych na miejscu, to mogę jechać :-). Chociaż zdecydowanie widziałam po jego minie, że nie jest mu to na rękę :-p. No i w końcu zarezerwowałam lot. A teraz użeram się z tym obiadem dla jutrzejszych gości :wściekła/y:. Jestem dopiero w połowie starań i wysiadam :dry:.
 
reklama
nic, nie mam problemu żeby zostali z babcią, najbardziej się martwię o Kubę bo jeszcze go nie zostawiałam
 
Do góry