reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
My wracamy do domku. Kubek usnal:-)
Lawka z centralnego z trudnoscia zmiescila sie do 504 ale sie zmiescila i nawet tymrazem kierowca mnie z autobusu nie wyprosil:-).
Anis ja gadula? Nieeee:-)
 
Witajcie :)

W końcu do Was zaglądam... w piątek zakończyłam kurs florystyczny egzaminem- z praktycznego i z teorii dostałam po 5 i bardzo dobrą oceną na zaświadczeniu zakończyłam moje 3 miesięczne szkolenie :) Wybaczcie że w tym czasie rzadko zaglądałam ale na nic nie miałam czasu... Teraz przez ostatni miesiąc miałam praktyki w kwiaciarni na drugim końcu miasta, jeździłam na 9, kończyłam o 16, w domu byłam o 17... ale od teraz będzie spokojniej, 31 jedziemy nad morze a póki co czeka mnie ogarnianie mieszkania :)
 
Meldujemy sie z Krakowa. Aga jedzie o 20 do siebie. Teraz sika. Ja pilnuje bagażu :) zaraz mkne na tramwaj i do domku.
 
Dziękuję Gosiu :)

Pusto się tu u Was jakoś zrobiło... Jakoś tak za cicho i za spokojnie :) To z powodu urlopów?
Poproszę o jakiegoś ogólnego skróta :)
 
reklama
Doczytałam właśnie Justi :) Super że się spotkałyście! Ile Was było? :)
Smerfetko dawno mnie tu nie było i dziś gdy zajrzałam bardzo się ucieszyłam... Gratuluję Ci Kochana i życzę zdrówka dla Was i wszystkiego co najlepsze :* :)
 
Do góry