reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Witam i ja z kawką :)

Melduję się bo dziś znowu zalatana trochę będę... o 10 wychodzę na wizytę do gina, później mam kilka spraw do załatwienia, po południu ma przyjść do mnie dziewczyna po rzeczy... Dałam jakiś czas temu ogłoszenie na tablicy że oddam ubranka i zabawki samotnej potrzebującej matce i zgłosiła się Ona, ma trójkę małych dzieci, najmłodsze ma 4 miesiące, ja je dałam dla tych starszych ubranka i zabawki ale wczoraj przy porządkowaniu pokoju dzieci znalazłam eszcze trochę rzeczy i do niej zadzwoniłam i dziś przyjedzie :) Powiem Wam że świetnie się czułam jak zaniosłam je wtedy te rzeczy, ona przyjechała z 5 letnią- najstarszą córką wtedy i ta mała tak się cieszyła, gdy wróciłam do domu czułam że oddałam te rzeczy właściwej osobie :)

Miłego dnia Bąbelki :)
 
Aniś popieram to co Aga napisała, moje dzieci też miały luźniejsze kupki gdy były karmione tylko piersią przez pierwsze miesiące :)
 
Ale mam lenia. Dopiero teściowa pojechała, zabrała Kubcia do siebie. A ja powinnam się za jakąś robote wziąć.
Evel, bo to takie miłe uczucie jak wiesz że komuś możesz pomóc.
U nas zimnooooo, a niby w weekend ma być 40stopni.

Bobo, czemu spałaś z Julką?
 
Ostatnia edycja:
justi julka wojowala wiec polozylam ja kolo siebie a ona sie przytulila i tak zasnela. balam sie ze jak sie rusze to ja obusze wiec lezalam i przysypialam z nia
 
reklama
Justi-bardzo miłe uczucie :)

Wychodzę dziewczynki do gina, może się dowiem czemu od 3 miesięcy mam 1 lub 2 dniowe @...
Jeszcze raz miłego dnia!
 
Do góry