reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

reklama
Elzbietka fasolki to napewno nie ma bo gin powiedzila aby sobie od puscic w tym miesiacu Nemezis moje wyniki wg. tego co podaje lab. mieszcza sie w normie i babka powiedzila ze sa ok . Dziewuszki dzieki za mile slowa  :) trzymam za Was wszystkie kciukolce  :laugh:
 
Elzbietka fasolki to napewno nie ma bo gin powiedzila aby sobie od puscic w tym miesiacu Nemezis moje wyniki wg. tego co podaje lab. mieszcza sie w normie i babka powiedzila ze sa ok . Dziewuszki dzieki za mile slowa  :) trzymam za Was wszystkie kciukolce  :laugh:
 
no witaj Patinko :) najważniejsze, że @ nie ma.. ;) pamiętaj- miałyśmy świętować II we wrześniu ;D tak więc czekam na Twój piękny teścik... ;)
a kiedy planujesz zatestować znowu ???
ściskam mocno!!
 
no witaj Patinko :) najważniejsze, że @ nie ma.. ;) pamiętaj- miałyśmy świętować II we wrześniu ;D tak więc czekam na Twój piękny teścik... ;)
a kiedy planujesz zatestować znowu ???
ściskam mocno!!
 
Ogolnie to ok tylko chyba jakies grzybisko sie przyplatalo :mad: no i mimo wszystko mam lekkiego stracha przed tym calym hsg ) , mezulkowi serwuje wit. salfazin a niech sobie armie wzmocni hihihihihi
 
reklama
Ogolnie to ok tylko chyba jakies grzybisko sie przyplatalo :mad: no i mimo wszystko mam lekkiego stracha przed tym calym hsg ) , mezulkowi serwuje wit. salfazin a niech sobie armie wzmocni hihihihihi
 
Do góry