reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Oj dziewczyny wiem co czujecie będąc w 40 tc i nic się nie rusza. Pamiętam że mnie szlag trafiał, stres dawał się we znaki..
Trzymam za was kciuki żeby w końcu się ruszyło.

Cieszę się że wizyty udane :-)

Ja musze wytrzymać te trzy tygodnie do cc
Za 2 tyg jadę wybierać meble do kuchni więc nie mam czasu na rodzenie, heh
 
reklama
Ja tez dziś po wizycie, szyjka podobno skrócona o polowe, rozwarcie na opuszek. W poniedziałek do szpitala, jak szyjka będzie taka jak dzis to ma mi założyć balonik i kroplowka tez w planach. Mąż w niedziele przyjedzie to wtedy go wykorzystam i moze obejdzie sie bez balonikow itp. A Młody podobno juz ponad 3500 waży.
 
Karolina no co Ty ;)

Ja mysle ze z tymi sposobami na wywołanie porodu to jest tak, ze moga pomoc ale jak szyjka jest gotowa. Stosunek to wlasnie naturalny masaż szyjki macicy wiec warto spróbować.
 
dziewczyny miałam ten masaż szyjki, nie było tak źle, bolało, ale nie jakoś strasznie więc nie martwcie się :) ból taki do zniesienia. i trwało tylko chwilę, parę minut, choć nie wiem czy to ogólna norma. od tamtej pory krwawie taką śluzowatą krwią - przepraszam za opis - i mam skurcze, ale nie bolą jakoś bardzo.
 
Ginekologiczne czary mary, hmm... brzmi intrygująco ;)
U mnie 36 tc i odczuwam ciężar i zmęczenie więc co dopiero Wy w 39 i 40 tc, twardzielki :)
Musiałam poszukać co to za balonik :)
 
reklama
Ja po wizycie. Mały waży 2640 g. Wszystko jest w porządku. Termin cc to 24 lub 25.04. Jutro będę dokładnie wiedziała. Czyli jeszcze trochę.

Powodzenia dziewczyny ze skurczami. Ciekawa noc przed Wami:)
 
Do góry