reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
ja to na poczatku nie moglam doczekac sie rosnacego brzuszka, a teraz jedyne o czym marze to zeby byl juz maj i zebym mogla wziac moje malenstwo na rece i kazdego dnia jest strach zeby bylo zdrowe, zeby miala wszystkie narzady wewnetrzne i zewnetrzne i wogole, wiec nawet jak lekarz nam mowi, ze wszystko jest w porzadku to i tak strach i obawa jest z nami do konca.

Bubbles tez czekam na info no i oczywiscie zdjecie, ja nie dostalam na ostatnjie wizycie i z checia podpatrzylabym jak teraz malenstwa wygladaja
 
a ja wiecie że właśnie odwrotnie, chyba dlatego, że Jasiu ma dopiero 9 miesięcy i dlatego mi się do maja nie śpieszy,że chcę się jeszcze małym nacieszyć i dlatego powoli do celu, a z Jasiem to bardzo ale to bardzo chciałam aby czas płynął jak najszybciej, żeby był marzec itp.
 
Bubbles trzymam kciuki za wizytę &&&

ja tam też nie mogę się już doczekać jestem jednocześnie szczęśliwa i potwornie przerażona jak dam radę z dwoma takimi maleństwami bo w maju to mała będzie miała rok i 3 miesiące a to nadal wiek kiedy potrzebuje duuuużo opieki no i pojawi się drugie maleństwo :tak: ale cóż trzeba będzie dać radę
 
hejka Dziewczynki :) dzieki za kciuki i wsparcie!

wszystko u nas dobrze, USG bylo dokladne, ogladalismy brzuszek i glowke i mozg i wszystkie konczyny, no i nawet narzady plciowe :p
ale Milenki to u nas raczej nie bedzie...
"it's a little boy" oswiadczyla Pani od usg, wiec jednak urwisy sa mi pisane :)

ponizej fotka... tak sie przyjrzalam i zarowno na tej, jak i na tej z poprzedniego usg widac pitulka przeciez...
 

Załączniki

  • 2USG UK 14.12.10.jpg
    2USG UK 14.12.10.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry