reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

M

madzik1980

Gość
Dziewczyny wpisujcie relacje z wizyt:

Ja wczoraj bylam na nieplanowanej wizycie bo zaczął mnie brzuch boleć.Lekarz zrobił mi usg i stwierdził ,ze jest pęcherzyk ciążowy wielkości 6mm-7 mm bez zarodka.Wczoraj był 5 t i 2 dzien ,ale tez mysle ze owu mialam pozniej -około 16-17 dc
Nastepna wizyta 19 Grudnia, mam nadzieje ,ze wtedy już zobacze bijące serduszko
 
reklama
hej!
dobrze, że poszłaś sprawdzić co się dzieje, no i że wszystko oki wyszło:-) a czy lekarz na te bóle coś poradził? czy tylko standardowo nospę i magnez??
Na serduszko pewnie jeszcze za wcześnie było, ale pewnie już na następnej wizycie będzie:tak:
Ja dlatego mam wizyte dopiero 17 grudni, bo chcę już zobaczyć i usłyszeć bijące serduszko:tak:
 
W koncu doczekalam sie pecherzyka:-)
Bylam dzis na wizycie. Oczywiscie pani ginekolog nie bylaby soba gdyby nie zaczela od USG powlok brzusznych by sie tylko upewnic, ze nic nie ujrzy..:baffled: W koncu zrobila mi USG dopochwowe na ktore czekalam 10 dni i jest pecherzyk ciazowy i woreczek zoltkowy (taka malutka kropka w srodku p.ciazowego). Wedlug OM to moj 6t2d, ale z moich obserwacji wynika, ze owulacje mialam pozno, bo 17-18 dnia cyklu. Pecherzyk mierzy 10 mm. Niech ktos mnie rozjasni czy to ok, bo nie chce sie znow niepotrzebnie zamartwiac. Nastepne wizyta 24 grudnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pęcherzyk jest oki jak na ten wiek ciąży:tak: ...ale Ci się trafiła data na kolejne podlądanko:-D gwarantowany prezent będziesz miała - bijące serduszko:-D
 
Musi byc bijace serduszko, innej wiadomosci nie przyjmuje:tak:A czy mam sie martwic, ze jeszcze nie bylo widac zarodka? Pocieszam sie, ze bylo widac perzeczyk zoltkowy co oznacza, ze powinnien byc tam zarodek tylko, ze jest jeszcze malutki na ten tydzien ciazy..
 
Musi byc bijace serduszko, innej wiadomosci nie przyjmuje:tak:A czy mam sie martwic, ze jeszcze nie bylo widac zarodka? Pocieszam sie, ze bylo widac perzeczyk zoltkowy co oznacza, ze powinnien byc tam zarodek tylko, ze jest jeszcze malutki na ten tydzien ciazy..

I to jest dobre podejście :-)
 
Ta kropeczka na moim USG nie dala mi spokoju.. Juz sama nie wiem czy to juz zarodek czy pecherzyk zoltkowy, a moze dwa w jednym:confused: Z pani ginekolog malo co sie dowiedzialam. Moze z powodu tego, ze mowi po angielsku i bardzo niewyraznie..:baffled:Dzis sobie zmierzylam ta krope i ma ona 2 mm, a przy pecherzyku o 10 mm zarodek powinien miec wlasnie 2 mm. Czyli wychodzi na to ze wszystko jest w porzadku, a ja po prostu szukam dziury w calym:-)
 
Sisha, mam taką samą sytuację :) Właśnie wróciłam z USG, było widać pęcherzyk 10mm, ale jeszcze nie było widać zarodka :( W poniedziałek idę na kolejną wizytę, lekarz powiedział, że wtedy już na pewno zobaczymy zarodek i serduszko. Nie martwmy się! Moje koleżanki (teraz już w zaawansowanej ciąży) miały podobnie, lada moment usłyszymy nasze serduszka :)))
 
aleksandral, a ktory tydzien ciazy masz wedlug OM? Moj dzisiaj jest 6tc3d. Ja bylam wczoraj u ginekologa (to byl 6tc2d). Ja ide za dwa tygodnie i jestem dobrej mysli:-)Trzymam kciuki rowniez za Ciebie.
 
reklama
Wg OM mam 6t 5d, ale lekarzowi to wygląda na 5t 4d. Być może do zapłodnienia doszło później. We wrześniu poroniłam tzw "ciążę biochemiczną" zanim zdążyłam nawet zobaczyć pęcherzyk, dlatego teraz już się cieszę i jestem dobrej myśli :)
 
Do góry